Bugun...Kent Çarşısında Antikacı Pazarını Kocaman gezdi

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kartepe Kent Çarşı’sında kurulmaya başlayan Antika Pazarı’nı ziyaret etti.

facebook-paylas
Tarih: 28-05-2023 17:43

Kent Çarşısında Antikacı Pazarını Kocaman gezdi

Kartepe’nin gelişmesi noktasında yaptığı yatırımların yanı sıra ticari hayatın gelişmesi ve ekonomik kalkınma için de çalışmalarına devam eden Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kartepe Kent Çarşı’sında kurulan Antika Pazarı’nı ziyaret etti.  Kartepe Kent Çarşısı’nda Çarşamba günleri Hanımeli Pazarı ile birlikte kurulacak olan Antika Pazarı’nda incelemelerde bulunan Kartepe Belediye Başkanı Kocaman, Pazarcılar Odası’ndan bilgi alarak, satışa sunulan ürünleri incelerken, esnafların istek ve talepleri dinledi.

 

ANTİKA MERAKLILARININ UĞRAK YERİ OLACAK

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, “Geçtiğimiz senelerde Kartepemizin kadınlarının emeklerini sergilemesi ve ev ekonomisine katkı sağlayabilmesi adına Hanımeli Pazarımızı açmıştık. Şimdi ise pazardaki hareketliliği artırmak üzere Antika Pazarı’nı kurduk. Ürünler çok güzel. Antika meraklılarının uğrak yeri olacak bir Pazar burası” açıklamasında bulundu.  Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
HABER ARA
YUKARI YUKARI