![]() |
Tweet |
Derbent Mahalle Muhtarı Erdal Baş ve azalarının öncülüğünde Filistin'e destek amacıyla bugün gerçekleşen basın açıklamasına katıldı. Yapılan bu etkinlikte, Derbentliler Gazze'deki zulmü protesto ederek dayanışma gösterdi, ellerinde Filistin Bayrakları ve İsrail'in saldırılarını kınayan dövizlerle tepkilerini dile getirdi. Basın açıklamasında Derbent Mahallesi Merkez Camii Hocası Muhammet Koral tarafından, Kuran-ı Kerim okundu. Kartepe Belediyesi Cenaze Hizmetleri Amiri Metin Subaşı ise hayatını kaybeden Filistinliler için dua ettirdi.